O Nas

about hafl bg

Kompleksowa opieka medyczna

Centrum Medyczne Startmed jest wielospecjalistyczną przychodnią, w której prowadzimy kompleksową opiekę medyczną dla dzieci i dorosłych.

Powstanie naszego centrum zainicjowała Pani dr Wioletta Zagórska w 2016 roku, której przyświecała idea utworzenia miejsca, w którym chore dzieci będą mogły otrzymać kompleksową, specjalistyczną opiekę pediatryczną, a ich rodzice i opiekunowie będą mogli w godzinach popoludniowych mieć dostęp do specjalistów. W jednym miejscu będą mogli uzyskać konsultację i pomoc z zakresu różnych dziedzin jak : alergologia, pediatria, neurologia, gastrologia, rehabilitacja, psychologia, logopedia i dietetyka.

Pani dr Wioletta Zagórska do współpracy zaprosiła wielu uznanych lekarzy i specjalistów, którzy na codzień pracują w największych szpitalach dziecięcych w Warszawie - Dziecięcy Szpital Kliniczny, Centrum Zdrowia Dziecka, Szpital w Dziekanowie Leśnym.
Nasz zespół lekarzy i specjalistów ma wieloletnie doświadczenie kliniczne i cały czas podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach, warsztatach, konferencjach naukowych zarówno w kraju jak i zagranicą.

Wyraz „Start” w nazwie naszego centrum Startmed symbolizuje naszą misję, którą jest ułatwianie zdrowego startu zarówno każdemu dziecku, jak i osobie dorosłej, którzy potrzebują pomocy medycznej i rehabilitacyjnej.

W czasie ostatnich 2 lat otrzymaliśmy wiele podziękowań od naszych pacjentów i ich rodziców za udzieloną opiekę lekarską, rehabilitacyjną, psychologiczną i logopedyczną.

W roku 2018 uruchomiliśmy opiekę medyczną dla dorosłych w zakresie rehabilitacji, ortopedii i alergologii.

W naszym centrum prowadzimy również pełną diagnostykę alergologiczną, diagnostykę zakażeń wirusowych i bakteryjnych.

Nasi lekarze i specjaliści zapewniają konsultacje i pełną informację na temat leczenia. Nasza rejestracja udziela informacji o naszych usługach medycznych.

Naszych pacjentów konsultujemy, badamy w nowoczesnie wyposażonych gabinetach.

Zajęcia rehabilitacyjne, zajęcia Integracji Sensorycznej (SI) odbywają się w salach ćwiczeń, w pełni wyposażonych w nowoczesny sprzęt, który pomaga naszym fizjoterapeutom w realizacji zaplanowanych ćwiczeń.

Pracujemy w zgodzie z wymaganiami RODO. Prowadzimy pełną elektroniczną dokumentację medyczną w oparciu o program dr Eryk, dedykowany placówkom medycznym.

Z poważaniem
Zespół Centrum Medycznego Startmed