lek. Jakub Skowroński

Jakub Skowroński
Przyjmuje:
Środa

lek. Jakub Skowroński

ortopeda

Doświadczenie

lek. Jakub Skowroński - ortopeda. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem (w tym operacyjnym) urazów i schorzeń narządu ruchu. W swojej pracy wykorzystuje badanie kliniczne i zabiegi wspomagane USG. Pracuje w Oddziale Chirurgii Urazowo- Ortopedycznej Szpitala Praskiego pw. Przemienienia Pańskiego w Warszawie.


Więcej:

lek. Jakub Skowroński – w swojej pracy wykorzystuje przenośny aparat USG, aby już przy pierwszym badaniu możliwie kompleksowo zdiagnozować chorobę a przy wykonywaniu miejscowych i dostawowych iniekcji robić to możliwie precyzyjnie. Stosuje kompleksowe leczenie i upewnia się, że pacjent wie o swojej chorobie wszystko, czego potrzebuje. Specjalizuje się w zabiegach endoprotezoplastyki stawu kolanowego i biodrowego, posiada doświadczenie w zakresie leczeniu urazów, chirurgii stopy i ręki. Z racji na pracę w ośrodku, w którym przeprowadzane są takie operacje, posiada również doświadczenie w diagnozowaniu chorób kręgosłupa, barku, łokcia oraz kolana.

Zakres pracy ortopedy Jakuba Skowrońskiego:

  • diagnostyka i leczenie urazów narządu ruchu
  • diagnostyka i leczenie chorób przeciążeniowych, sportowych i zwyrodnieniowych narządu ruchu
  • diagnostyka i leczenie chorób z pogranicza neurologii i ortopedii (rwa kulszowa, zespół kanału cieśni nadgarstka, rowka nerwu łokciowego)
  • diagnostyka USG narządu ruchu
  • ambulatoryjne leczenie zabiegowe pod kontrolą USG (iniekcje miejscowe, dostawowe, drobne zabiegi pod kontrolą USG (plastyka w przykurczu Dupuytren'a,palcu trzaskającym)
#}