Rehabilitacja dzieci
Przychodnia Łomianki

Przychodnia Łomianki
FIZJOTERAPIA

Fizjoterapia to zespół metod leczniczych, wykorzystujących ruch jako metodę leczenia. W naszym centrum mamy odpowiednie sale i sprzęt, a nasi Specjaliści stosują różne metody fizjoterapii, które są indywidualnie dobrane do każdego pacjenta (NDT Bobath, PNF, masaż, kinesiotaping ). Zajmujemy się usprawnianiem pacjentów z zaburzeniami ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego, a także wszelkimi schorzeniami ortopedycznymi. Wspieramy  rozwój dziecka już od pierwszych dni życia, aby był on prawidłowy, a za najważniejszy cel stawiamy sobie zapewnić dziecku szybki i zdrowy start.

Mother with baby isolated on white
PIELĘGNACJA NIEMOWLĄT

Prowadzimy ćwiczenia i pokazujemy pozycje do zabawy rodzica z dzieckiem. Uczymy jak dopasować otoczenia tak, aby jak najbardziej stymulowało prawidłowy rozwój dziecka. Pokazujemy pozycje do samodzielnego rozwoju dziecka.

Nasi specjaliści
Przychodnia Łomianki 

Specjalista Fizjoterapii
mgr Aneta Molik
Zakład Rehabilitacji i Fizykoterapii
Dziecięcy Szpital w Dziekanowe Leśnym
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku rehabilitacja ruchowa.
Od 1997 r. pracuje w Dziecięcym Szpitalu w Dziekanowe Leśnym w Zakładzie Rehabilitacja.
Ukończyła kursy specjalizacyjne w zakresie fizjoterapii dzieci. Uczestniczyła w szkoleniach w Stanach Zjednoczonych z zakresu fizjoterapii dziecięcej. Wiele lat pracowała w ośrodku terapeutyczno-pedagogicznym z dziećmi ze sprzężoną niepełnosprawnością.
Prowadzi wykłady z zakresu fizjoterapii pediatrycznej w APS na kierunku Wczesne Wspomaganie Dziecka

Fizjoterapeuta, Terapeuta integracji sensorycznej i kinesiotapingu
mgr Małgorzata Szpakowska
Poradnia psychologiczno-Pedagogiczna w Warszawie Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku rehabilitacja ruchowa oraz Podyplomowych Studiów Fizjoprofilaktyki i Korektywy na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej Warszawskiej AWF. W latach 1999-2010 fizjoterapeuta w Poradni dla dzieci niepełnosprawnych ,,Aga” i Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym. Od 2010 roku pracuje w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Warszawie na stanowisku terapeuty integracji sensorycznej i rehabilitanta – członka zespołu wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.

UMAWIANIE KONSULTACJI

Nasi lekarze i specjaliści przyjmują po wcześniejszej rejestracji
Przychodnia Łomianki – rejestracja telefoniczna czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 12-20

tel.: +48 572 66 00 66
email: rejestracja@startmed.eu
Łomianki, ul. Partyzantów 23