Aktualności

Przychodnia Łomianki

RODO JESTEŚMY GOTOWI  

Poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych w związku z objęciem opieką zdrowotną w CM STARTMED . Szczegółowe informacje możesz znaleźć pod tym linkiem : http://startmed.eu/index.php/rodo/ 

 

 

Dzień Dziecka w Przychodni Łomianki Startmed

Z okazji dnia dziecka na placu zabaw niedaleko naszej przychodni zorganizowaliśmy dzień sportowy dla dzieci ze świetlicy środowiskowej w Łomiankach. To już 2 edycja imprezy pod nazwą „Młodzi Młodym”. Za zaangażowanie dziękujemy studentom fizjoterapii Warszawskiego AWF. Wielkie podziękowania od zespołu StartMed oraz uczestników warsztatów .

 

Wkręć się w pomaganie w Przychodni Łomianki Startmed

Bardzo miło nam poinformować, że ostatnio przekazaliśmy naszej serdeczniej koleżance Joanna Lipińska worek pełen plastikowych nakrętek. Największe podziękowania za zaangażowanie należą się naszym młodym pacjentom i ich rodzicom. Serdecznie dziękujemy i mamy nadzieje, że był to pierwszy z wielu worków. Zachęcamy do poznania szczegółów akcji pod adresem

Warsztaty teatralne w Przychodni Łomianki Startmed

W dniu 20.04.2017 w Przychodni Łomianki Startmed odbyły się warsztaty teatralne dla Dzieci ze świetlicy środowiskowej w Łomiankach. Zajęcia poprowadzili studenci kierunku aktorskiego:  Marianna Janczarska, Klaudia Szeliga, Aleksandra Kądziela, Ada Małachowska i Konrad Krupiński, którzy wprowadzili Dzieci w tajniki aktorstwa min. zajęcia z dykcji, improwizację z muzyką oraz ćwiczenia wokalne. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy naszym wolontariuszom! Radość i zadowolenie dzieci widać na zdjęciach.

UWAGA !!!

NADCHODZI WIOSNA

Rozpoczął się sezon pylenia drzew (leszczyna, olcha, cis, jesion, wiąz, wierzba, topola).

fraxinus-excelsior-844653_1920-boost

W związku z tym u dzieci z alergią na pyłki drzew mogą nasilić się objawy alergicznego nieżytu nosa, sezonowego zapalenia spojówek, astmy, alergicznego zapalenia skóry. Osoby uczulone na alergeny pyłku brzozy mogą odczuwać dolegliwości będące wynikiem reakcji krzyżowych z obecnymi aktualnie w powietrzu alergenami pyłku olszy i leszczyny. Aby zmniejszyć dolegliwości dzieci należy już włączyć leki zalecane przez alergolog.

DZIEŃ OTWARTY    11.03.2017  

W dniu 11.03 w Przychodni Łomianki nasz zespół lekarzy i specjalistów udzielał porad rodzicom, którzy odwiedzili naszą przychodnię. Rodzice mogli poznać naszych lekarzy, specjalistów w zakresie alergologii, gastroenterologii, neurologii i pediatrii. Nasi goście uczestniczyli w wykładach na temat alergii, gastroenterologii, rozwoju ruchowego dziecka oraz integracji sensorycznej. Nasi fizjoterapeuci, psycholog oraz neurolog udzielali konsultacji i odpowiadali na pytania rodziców w tym zakresie. Wszyscy nasi mali goście uczestniczyli w zajęciach grupowych prowadzonych przez fizjoterapeutów. Dodatkową atrakcją było malowanie twarzy. Wszystkie dzieci  na pamiątkę otrzymały „StartMisia”.

W imieniu zespołu  Startmed chcielibyśmy serdecznie podziękować za odwiedzenie nas w przychodni Łomianki, przekazanie nam swoich sugestii związanych z naszymi działaniami. 

Z pozdrowieniami

Zespół Startmed
Przychodnia Łomianki